Malonogometni kup u Naradu

29570756 231892787369694 5950153506602761797 nKako nas je obavijestio Đuro Perović, predsjednik naradske Hrvatske samouprave, 17. ožujka u organizaciji narečene Samouprave, u tamošnjoj športskoj dvorani održan je, šestu godinu zaredom, VI. malonogometni kup. Na ovogodišnjem je Kupu sudjelovalo pet momčadi. Športaše i vjerne navijače pozdravio je gosp. Perović te ih upoznao s tijekom odvijanja Turnira,

pravilima i nagradama. Okupljenima se obratio i načelnik sela Narada Tibor Mintal, te im zaželio dobrodošlicu i športsku borbu. Temeljni je cilj Turnira, uz igru na terenu, osigurati prostor i vrijeme za druženje i zajedništvo.

Za ovogodišnji Kup sela Narada natjecale su se ove momčadi: „Ljubimci piva”, sastavljena od igrača iz više baranjskih naselja, koja je osvojila 1. mjesto; momčad naradske Hrvatske samouprave broj I osvojila je 2. mjesto; momčad semeljske Hrvatske samouprave osvojila je 3. mjesto; momčad naradske Hrvatske samouprave broj II osvojila je 4. mjesto, a momčad kukinjske Hrvatske samouprave osvojila je 5. mjesto. Nagrade su predali predsjednik Đuro Perović i dopredsjednik mjesne Hrvatske samouprave Andrija Balatinac.